Kara Sarımsak Seti

Kara sarımsak özel bir fermantasyon yöntemiyle beyaz sarımsaktan elde edilen son derece şifalı bir sarımsak türüdür. Hazırlanma süreci son derece zorlu olduğundan ülkemizde üretimi az yapılmaktadır. 40 gün boyunca özel karanlık odalarda bekletilmesi ardından da kullanımı için soğuk pres yöntemiyle sıkılması gerekmektedir. Halk arasında yaygın olarak anılan sarımsağın çıkmayan tüylere ve saç dökülmesine iyi geldiği kanısı kara sarımsağın faydalarından dolayı beyaz sarımsağa da mal edilmiş bir durumdur.

d77401d836f2100f7a4ea18005cd0598

 

Kara Sarımsak Şampuanı

Özel üretimi yapılan kara sarımsakların soğuk pres yöntemiyle özleri çıkarılarak özel formüle edilmiş olan şampuanın etkilerini artırmak üzere formülüne eklenir.Bu şampuanı her duşta 2 kez kullanmanız önerilmektedir. Şampuanın sonuçlarını en başarılı şekilde gözlemleyebilmek için düzenli kullanılması önerilmektedir.

sacdokulmesi

Vusla Seti

Vusla Kara Sarımsak Seti içerisinde Vusla Şampuan ve Vusla Saç Serumu bulunmaktadır. Saçlarınızı Vusla Şampuan ile yıkadıktan sonra nemli saça serumu uygulayarak nazikçe masaj yapınız. Seti kullanmaya başladığınız ilk 3 ayda bu işlemi her gün tekrar etmeniz önerilmektedir. 3 aylık kullanımın ardından 2 günde 1 kez olarak kullanılmaya devam edilebilir.Kara sarımsak setinin mucizevi etkilerini en belirgin şekilde gözlemleyebilmek için önemli olan serumu ve şampuanı düzenli olarak kullanmaktır. Her duşta şampuanınızı duş sonrasında da serumunuzu kullanmayı ihmal etmeyiniz.


Vusla Kara Sarımsak Seti Türkiye
Vusla Kara Sarımsak Seti Satın Al

Vusla Kara Sarımsak Seti Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Vusla Kara Sarımsak Seti | Vusla Kara Sarımsak Seti Nedir - RSS - Google Sitemap
Vusla Kara Sarımsak Seti Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden vuslasetisiparis.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?
prostat seti isveç şurubu mavi iksir yalancı portakal kremi curcumin 500 polibor aronya çayı doal keratin sütü