Vusla hair sat doğal içerikli şampuan ve serumdan oluşmaktadır. Şampuan ve serum olarak satışına başlanan kara sarımsak özü ile oluşturulmuş tamamen natural bir üründür. Doğal olmasının vermiş olduğu ekstra avantaj ile hem baylar hem de bayanların rahatlıkla satın alabilir ve kullanabilirsiniz. %100 orijinal ürün güvencesi ile birlikte black garlic hair set kullanıcılara indirimli kampanyaları ile ikili set olara  sunulmaktadır. 1 Adet vusla kara sarımsak seti sadece 39 TL fiyatı ile hemen şimdi güvenili sipariş vererek satın alabilirsiniz.

Vusla şampuan ile saçlar yıkanır daha sonra vusla serum bölgeye masaj yapılarak uygulanmaktadır. Yeni formülü ile kara sarımsak özlü vusla şampuan ve serum kullanıcılar tarafından merak edilen ve denenmek istenen bir ürün olup gün geçtikçe kullanıcı kitlesi tamamen bitkisel olmasından dolayı yükselme göstermektedir.

8
Bay ve bayanların kullanımına uygun olarak formülize edilen vusla seti siz müşterilerimize özel kampanyalı tanıtım fiyatı ile denemeye ne dersiniz. En kolay ödeme sistemi olan Kapıda Nakit ve Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme, Western Union ile Ödeme, Havale / EFT ile Ödeme seçeneklerimiz dilediğinizi tercih ederek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Vusla Kara Sarımsak Saç Seti İçeriği: 400 ml şampuan ve 1 adet saç serumu

Vusla Kara Sarımsak Şampuanı ve Serumu Nasıl Kullanılır: standart bir kullanıma uygun olması ile birlikte kolaylıkla kullanabilirsiniz. Temiz ve arındırılmış saçlara uygulanmalıdır. Saçlar şampuan ile tercihen iki defa ılık su ile yıkadıkta sonra yeteri kadar serum bölgeye bir kaç dakika masaj halinde cilt yapısının emili sağlanarak uygulanması tavsiye edilir. Günde en az iki defa bu tavsiye edilen uygulama şekli ile kullanımı önerilir. Kutu üzerinde ki talimatlara uygun olarak kullanımını sağlayınız. Kutuda ki talimatları okumadan kullanmayınız.

vusla

Vusla Kara Sarımsak Seti Türkiye
Vusla Kara Sarımsak Seti Satın Al

Vusla Kara Sarımsak Seti Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Vusla Kara Sarımsak Seti | Vusla Kara Sarımsak Seti Nedir - RSS - Google Sitemap
Vusla Kara Sarımsak Seti Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden vuslasetisiparis.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?
flekosteel krem flexoptima krem isveç şurubu mavi iksir yalancı portakal kremi curcumin 500 polibor aronya çayı doal keratin sütü